Kviečiame Jus prisijungti prie „Misija: švari vasara ‘22“ iššūkio „Vasarok. Žingsniuok. Rūšiuok“, dalyvaujant NEMOKAMUOSE renginiuose Lietuvos regioniniuose parkuose kartu su kolegomis, draugais, artimaisiais, šeima, auklėtiniais, mokiniais ar stovyklų dalyviais ar būrelių nariais! Būkite aktyvūs ir atsakingi vasarotojai – pasikvieskite bendraminčių komandą ir prisijunkite prie mūsų iniciatyvos!
Renginys vyks liepos 28 d., ketvirtadienį, 10:00 – 15:00 valandomis, Panemunės regioniniame parke, prie Panemunės pilies.
Registracija renginiui: https://forms.gle/G2LKTm4N7EL6zqhk6

Renginio metu kviesime dalyvius žygiuoti kartu su organizatorių komanda, bei rinkti pakeliui randamas šiukšles, po žygio aptarti randamas šiukšles bei apsilankyti „Žaliojo taško“ edukacijų palapinėje, kurioje dalyvių lauks populiariausi stalo ir lauko žaidimai, pagaminti iš antrinių žaliavų, žinių išbandymas rūšiavimo turnyruose, atliekų perdirbimo ekspozicija, fotosesija ir jėgų išbandymas matuojantis „atostogų atliekų“ kuprinę, bei edukacija, supažindinanti su regioniniu parku!
Aktyviausių dalyvių laukia prizai už įveiktus žingsniavimo ir gamtos išlaisvinimo nuo šiukšlių iššūkius bei „Commune DIY“ pagaminti medaliai už geriausius rezultatus!

Visų sekančių renginių datas rasite: https://www.zaliasistaskas.lt/…/06/MSV_kalendorius.pdf
Taip pat kviečiame jungtis prie misijos savarankiškai – parsisiunčiant vaikščiojimo programėlę #walk15, prisijugiant prie MISIJA: ŠVARI VASARA‘22 iššūkio ir pasirenkant už kokį regioninį parką žingsniuosite. Visą vasarą, kad ir kur atostogautumėte – „Vasarok. Žingsniuok. Rūšiuok“ atsakingai, o įamžintomis atsakingo poilsiavimo akimirkomis dalinkitės „Facebook“ grupėje Misija: švari vasara’22 ir laimėkite tvarių bei vertingų prizų!
Taigi, kviečiame prisijungti prie „Facebook“ grupės Misija: švari vasara’22, kur visa informacija apie iniciatyvą ir renginius pasirodo anksčiausiai! Daugiau informacijos apie projektą rasite: https://www.zaliasistaskas.lt/misija-svari-vasara-22/